Zayıflama Paketleri

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için estetik dünyasının sunduğu olanaklar saymakla bitmiyor. Bu alanda kullanılan son teknoloji cihazlar, daha formda bir vücuda kavuşmak isteyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Bölgesel zayıflama, vücut biçimlendirme, forma girme, selülitlerden kurtulma gibi pek çok amaca hizmet eden zayıflama paketleri sağlıklı yaşam alışkanlıklarıyla harmanlandığında ortaya yüz güldüren sonuçlar çıkıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan özel zayıflama programları sayesinde sağlıklı ve fit vücuda kavuşmak mümkün oluyor. En çok kullanılan zayıflama yöntemleri şöyle sıralanıyor:

ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ

Soğuk Dalga Terapisi (Coolwaves), tıpta birçok alanda kullanılan mikrodalga enerjisini estetik amaçlı kullanıma açan son teknoloji bir yöntem. Onda Soğuk Dalga Terapisi, sayesinde mikrodalgalar aracılığıyla selektif olarak yağ hücreleri hedef alınarak zayıflama sağlanmaktadır. Güvenli ve ameliyatsız bir yöntem olan Soğuk Dalga terapisi başarılı ve etkili sonuç vermesi bakımından tercih ediliyor. Bu yöntemde deriye temas eden soğutma ünitesi ile hastalar ağrısız ve acısız, rahatlatıcı bir masaj hissi ile seansı tamamlıyor. Hedef nokta iki dakika içinde 50-55°C arası sıcaklığa ulaşmaktadır. Dolayısıyla seans süresi çok kısa ancak sonuçlar son derece başarılıdır. Onda Soğuk Dalga Terapisi cihazı üç probleme etkili çözüm sunar. Bunlar; bölgesel yağlanma, selülit ve sıkılığını kaybetmiş cilt problemleridir. Bu yöntem sayesinde sağlıklı ve güvenli bir şekilde hastalara bölgesel zayıflama, selülit Tedavisi ve cilt sıkılaştırma hizmeti sunulmaktadır.

G5 CİHAZI

Selülit masajı olarak da bilinen bu yöntemde ritmik masaj cihazı kullanılır. Sorunlu bölgede titreşim yaratarak kan dolaşımını hızlandırır ve hem zayıflamaya hem de selülit görünümünün farkedilir derecede iyileşmesini sağlar. G5 masajı, bölgesel dolaşımın düzenlenmesini mümkün hale getirere, ayrıca ağrıların giderilmesine, rahatlama sağlanmasına, cildin sıkılaşmasına ve esneklik kazanmasına, toksinlerin atılmasına da yardımcı olur. Soğuk lipoliz ve lenf drenaj ile birlikte yapıldığında çok daha etkili bir şekillendirme ortaya çıkacaktır.

LENF DRENAJ

Özel bir cihaz eşliğinde gerçekleştirilen bu yöntemde biriken toksinlerin vücuttan atılması ile sonuç alınır. Toksinlerden kurtulan vücutta metabolizma daha hızlı çalışacağı için kan dolaşımı da hızlanır. Böylece ödem atılır ve vücuttaki yüklerden kurtulma sağlanır.

Randevu Al